Tu nájdeš kurz Žena na sex vs. vzťah.

Môžeš sa sem kedykoľvek vrátiť

1. Mužský pohľad na sex a vzťah

Potrebuješ prijať fakt, že keď sa chlapovi páčiš, tak bude chcieť mať s tebou sex a až následne sa bude rozhodovať, či budeš pre neho vhodnou partnerkou aj do vzťahu.

2. Trojuholník Zlé dievča - Dáma - Gazdiná a sex vs. vzťah

K tomu, aby si bola pre chlapa vhodná aj na vzťah, potrebuješ mu ukázať správnu kombináciu zlého dievčaťa, dámy a gazdinej.

3. 10 dôvodov, pre ktoré ťa bude chcieť len na sex

Pokiaľ z teba bude "iba sex" vyžarovať, nečakaj, že chlap bude chcieť spoznávať tvoje srdiečko a hrnúť sa do vzťahu práve s tebou.

4. 18 jasných signálov, že ťa chlap má len na sex

Keď ťa chce chlap len na sex, dáva ti to najavo podľa svojho správania a prístupu k tebe, preto by si mala byť obozretná a mala by si čítať aj medzi riadkami.

5. Skrýva ťa alebo sa chce s tebou ukazovať

Pokiaľ nevyvíja chlap aktivitu, aby bol s tebou videný na verejnosti, tak proste nemá o teba vážny záujem.

6. 16 spôsobov, ako mu dáš najavo, že nie si žena len na jednu noc

Tvojím správaním už od úplného začiatku spoznania sa mu dávaš najavo, či budeš pre neho žena iba na sex alebo v tebe bude vidieť aj viac (a bude ochotný počkať si a zabojovať práve o teba).

7. 14 jasných signálov, že ťa chce AJ do vzťahu

Keď chlap zistí, že je na tebe aj niečo viac ako iba sex, bude investovať do toho viac a bude ti dávať najavo, že je pripravený na vzťah s tebou.

8. Ako mu posielať svoje fotky, aby ťa chcel na vzťah, nie na sex

Posielaním fotiek chlapom vieš v nich vyvolať túžbu po sexe či vzťahu s tebou a je na tebe, na čo budeš upriamovať chlapovu pozornosť.

9. Kedy mať s ním sex

Sex by si mala mať s chlapom až v momente, keď si si istá, že bolo medzi vami vybudované spojenie a on si sex s tebou zaslúži.

10. 3 netradičné tipy ako odolať tomu, aby si s ním mala sex

Pevná vôľa pri fungujúcej chémii s chlapom, keď máš na neho chuť, veľmi nefunguje, preto potrebuješ siahnuť po "tvrdších" zbraniach, aby si zabránila tomu, že sa s ním vyspíš príliš skoro.

11. 5 krokov ako ho získať, aj keď si s ním už mala sex

Pokiaľ si s ním už mala sex a bojíš sa, že nebude chcieť viac, potrebuješ sa prepnúť do úplne iného módu, byť pre neho opäť výzvou a ukázať mu, že si žena vhodná aj do vzťahu.

Čo ti odporúčam spraviť ďalej:

Pridaj sa do Klubu Žena snov

Vstúp do Klubu Žena snov, a pokračuj vo svojej ceste stať sa Ženou snov pre svojho vysnívaného pána Božského. Nájdeš tam ďalšie videá a obsah, ktorý sa nezmestil do knihy, ale aj rozšírenie, ktoré nenájdeš nikde inde.

Klikni na tlačidlo nižšie a získaj členstvo v Klube Žena snov za špeciálnych podmienok ešte dnes!