Deň 1

Deň 2

Deň 3

Deň 4

Deň 5

Virtuálna konferencia ŠŤASTNÁ VO VZŤAHU

Čo by urobili TOP EXPERTI, aby boli opäť šťastní vo vzťahu (inak sa rozídu)?

Prečo by si si mala rozhovor s Denisou pozrieť? 

"Ja si myslím, že je veľmi dôležité uvedomenie, že málokto z nás vyrástol v prostredí, keď si povedal - wau, tak ako sa majú moji rodičia radi a aký majú vzťah, tak isto by som to chcela mať so svojím manželom. To znamená, že sme nemali dobré modely. Vzťahy sa však môžeme naučiť.  Či už sme v kríze, alebo zažívame krásny vzťah, stále je priestor na rozvíjanie. Mali by sme vzťahom venovať  veľkú pozornosť, pretože to, čo nás vo výsledku robí šťastnými, sú práve vzťahy." 

Čo sa v rozhovore s Líviou dozvieš? 

"Určite by som si tento náš rozhovor pozrela, pretože sa dozviete, že niektorí partneri sa hodia ku sebe lepšie. S niektorými sme kompatibilnejší a s niektorými to ide lepšie. Niekedy, keď to nejde vo vzťahu úplne podľa vašich predstáv, to nie je vaša chyba, ale môže to byť aj preto, že podľa numerológie nie ste k sebe kompatibilní. To sa dozviete v rozhovore."

Prečo by si si mala rozhovor s Natáliou pozrieť? 

"Lipnutie. To je presne to, čo som ja robila celý život. Hľadala som druhú osobu, ktorá by ma urobila šťastnou. Nakoniec som tú osobu našla sama v sebe. Tá jediná, ktorá ma môže spraviť šťastnou, som ja. To následne vyžarujem, vychádza to z mojej identity, a takých ľudí k sebe priťahujem. Pritiahnem si takého muža, ktorý ma berie takú, aká som, s tým všetkým čo ponúkam. A nebudem mať strach, že keď nebudem hentaká, tak ma opustí a nebude ma milovať. " 

Čo v rozhovore s Alexandrou dozvieš? 

"Toto je prvá konferencia, na ktorej hovorím o mojich vzťahoch (doteraz som sa súkromným veciam úspešne vyhýbala). Dozvieš sa aj: Prečo byť k sebe úprimná? A prečo si myslím, že nie je dobré "lepiť" vzťahy kabelkami, topánkami, dovolenkami a inými materiálnymi vecami?" 

Čo sa v rozhovore so Slávom dozvieš?

"Keď to vezmem zo svojho pohľadu a chcem, aby bola moja žena vo vzťahu šťastná, tak ja chcem vedieť, čo moju ženu trápi. Preto dámy, pokiaľ máte nejakú myšlienku, niečo vás trápi, nehovorte to vašim kamoškám. Povedzte to vášmu mužovi, aby vedel čo vás trápi, aby vedel že to môže zmeniť a že to má zmeniť..."

Čo sa v rozhovore s Nikoletou dozvieš? 

"Aj keď možno vzťah nevyzerá dobre, je pár riešení, ako sa to môže zlepšiť. Poviem vám aj moju osobnú skúsenosť, že moje vzťahy neboli úplne dobré a dokonca ani vzťah s mojím manželom nezačal úplne najlepšie. Pár rokov to bola veľká bieda. Prezradím, prečo sa náš vzťah zmenil." 

Chceš mať k týmto rozhovorom prístup už navždy?

Získaj neobmedzený prístup k video záznamom, audio nahrávkam, spracovaným poznámkam

  • Video záznam z 30 prednášok (v hodnote 297€)
  • Audio záznam z 30 prednášok (v hodnote 297€)
  • BONUS #1 - Ťahák 3 kroky od 30 expertov (v hodnote 97€)
  • BONUS #2 - Online kurz Elixír šťastného vzťahu (v hodnote 247€)
  • BONUS #3 - 365-dňový vzťahový kalendár (v hodnote 97€)
  • BONUS #4 - PDF 101 Tipov, ako si udržať partnera (v hodnote 47€)
  • BONUSY OD EXPERTOV (na nezaplatenie)
  • 14-dňová garancia vrátenia peňazí

Rozhovory tohto dňa sú dostupné už len: