Deň 1

Deň 2

Deň 3

Deň 4

Deň 5

Virtuálna konferencia ŠŤASTNÁ VO VZŤAHU

Čo by urobili TOP EXPERTI, aby boli opäť šťastní vo vzťahu (inak sa rozídu)?

Prečo by si si mala pozrieť rozhovor s Andym?

"Nevedomky, na základe toho, ako sme boli vychovávaní, si nechtiac ničíme svoje vlastné vzťahy. Ja som hovoril o 7 konkrétnych veciach, ktoré keď aplikujete do svojho vlastného života, tak váš vzťah sa vie zo dňa na deň úplne rozžhaviť a nabrať nový smer, aj keď teraz možno škrípe a nevidíte inú cestu, iba cestu rozchodu. A hlavne, dostanete do neho úplne novú vášeň!"

Čo sa v rozhovore so Stankou dozvieš?

"Hoci sme sa bavili o rôznych zaujímavých a pokročilých technikách, tak sme si povedali, že je oveľa dôležitejšie zamerať sa na svoje city, na dôveru v svoje srdce a na to, aby sme sledovali našu prirodzenosť vo vzťahu. Dôležité je aj, čomu veríme  a kam tečie naša energia. Čím vlastne zalievame tú záhradku nášho vzťahu?"  

Čo sa v rozhovore so Zuzzi dozvieš?

"Dozviete sa 3 dôležité kroky, ako byť šťastná vo vzťahu, alebo sa v pokoji, vedome a šťastne rozísť. Jedna z vecí, o ktorých hovorím, je, že ja som práve krásne vedome ukončila vzťah a bola to pre mňa lekcia, ktorú môžem posúvať ďalej vám ženám."

Čo sa v rozhovore s Danielou dozvieš?

"Ja som sama prekvapená, čo všetko sme stihli povedať za týchto pár minút. Prezradili sme fakt aj pikošky, ktoré ani ľudia, čo nás sledujú, nevedia, takže doporučujem pozerať. 
Jedna z mojich tém je Pohár. Pohár môže byť plný alebo prázdny. Je to náš vnútorný pohár spokojnosti a životnej naplnenosti. Je len na nás, či ho máme plný alebo nie. ALE iba ak ho máme plný, tak z neho vieme nalievať aj ďalším osobám vo svojom živote. Ak ho máme prázdny, nevieme z neho naliať. Takže je na našej vlastnej zodpovednosti udržiavať tento pohár plný, aby sme mohli robiť ďalších ľudí šťastnými..."

Čo sa v rozhovore so Zlatou Dozvieš?

"Chcem pozvať všetky ženy, aby si pozreli rozhovor, a nielen tento, ale celú konferenciu, pretože sa dozviete kľúčové informácie pre váš vzťah, čo robiť, aby ste vo vzťahu boli spokojné, šťastné, a žiarivé. Takže vás srdečne pozývam." 

Čo sa v rozhovore s Mari dozvieš? 

"Prezradím ti, ako si vzťah budovať od seba samej, čo môžeš spraviť sama pre seba a akým spôsobom sa pohnúť, aby si vzťah zachránila, alebo dokázala posunúť na ďalšiu rovinu, respektíve ho rozvíjala ďalej."

Chceš mať k týmto rozhovorom prístup už navždy?

Získaj neobmedzený prístup k video záznamom, audio nahrávkam, spracovaným poznámkam

  • Video záznam z 30 prednášok (v hodnote 297€)
  • Audio záznam z 30 prednášok (v hodnote 297€)
  • BONUS #1 - Ťahák 3 kroky od 30 expertov (v hodnote 97€)
  • BONUS #2 - Online kurz Elixír šťastného vzťahu (v hodnote 247€)
  • BONUS #3 - 365-dňový vzťahový kalendár (v hodnote 97€)
  • BONUS #4 - PDF 101 Tipov, ako si udržať partnera (v hodnote 47€)
  • BONUSY OD EXPERTOV (na nezaplatenie)
  • 14-dňová garancia vrátenia peňazí

Rozhovory tohto dňa sú dostupné už len: