Deň 1

Deň 2

Deň 3

Deň 4

Deň 5

Virtuálna konferencia ŠŤASTNÁ VO VZŤAHU

Čo by urobili TOP EXPERTI, aby boli opäť šťastní vo vzťahu (inak sa rozídu)?

Prečo by si si mala rozhovor s Míšou pozrieť?

"Milé ženy, tento rozhovor bude veľmi úprimný a otvorený. Zdieľala som v ňom to, čo sa mi nepodarilo v mojom minulom vzťahu. A veľmi reálne som popísala 3 kroky, ktoré by som urobila ROZHODNE inak, aby som bola vo vzťahu šťastná." 

Čo sa v rozhovore s Evkou dozvieš?

"Takú pikošku, čo som hovorila, a chcem povedať aj teraz: Základ toho, aby bola žena šťastná vo vzťahu, je aby bola šťastná sama so sebou. To proste inak nefunguje. Dať samú seba na prvé miesto a dať sama sebe lásku. To znamená mať samú seba rada presne taká, aká som. Prijať svoje telo, akceptovať svoje telo. A potom na sebe pracovať. A čo je úplne úžasné? Začne sa meniť všetko. Začneš seba zdvíhať z nízkych vibrácií na vyššie a zrazu vidíš nové okolnosti, nové príležitosti, stretneš nových ľudí, partnera... Dokonca aj ten aktuálny bude nejaký iný (smiech). Takže odporúčam sledovať."

Čo sa v rozhovore s Martinou dozvieš?

"My sme otvorili v našom rozhovore celkom neštandardnú tému, a to je téma úspešných žien. Tie majú pocit, že tým aké sú úspešné a všetko sa im darí, tak by mali chcieť aj nejaký vzťah. Majú predstavu, ako by ten muž a vzťah mal vyzerať. My sa práve v tom rozhovore bavíme o tom, že to takto nie je. Hovorím o tom, že by sa ženy nemali báť zbaviť sa predstáv, čo chcú ostatní, a chcieť kľudne úplne obyčajného chlapa."

Čo sa v rozhovore so Stanom dozvieš?

"Na záver rozhovoru som zdieľal odkaz pre ženy - aby k mužom nepristupovali z role matky. Aby ho hlavne nekritizovali, nemanipulovali, nezdúvali sa, nekričali, ale hovorili úprimne o svojom prežívaní. Zdieľal som veci, ktoré mi pomohli prekonať dve krízy v mojom manželstve."

Čo sa v rozhovore s Kamilou dozvieš?

"Pokiaľ ide o vzťahy, tak väčšina z nás si praje, aby sme boli v krásnom vzťahu, aby bol vzťah plný lásky a porozumenia. Avšak pokiaľ vám tam niečo nefunguje a môžete sa ukomunikovať k smrti a vám sa zdá, že sa nič nemení a nič sa nedeje, aj keď do vzťahu dávate viac a viac a viac, tak sa pozrite na moje video, či náhodou svoje úsilie nesypete do čiernej diery...." 

Prečo by si si mala rozhovor so Silviou pozrieť? 

“Ja som v prvom rade vďačná, že také niečo sa koná, pretože ja keď som mala potrebu rozvíjať sa, nemala som dosť informácií a možností, sa posunúť. Páči sa mi vízia pomoci pre ženy, aj pre tie, ktoré sú šťastné vo vzťahu, aby sa pripravili. Zároveň sa mi páči, že sa takto nerozvíjajú len vzťahovo, ale aj osobnostne.”

Chceš mať k týmto rozhovorom prístup už navždy?

Získaj neobmedzený prístup k video záznamom, audio nahrávkam, spracovaným poznámkam

  • Video záznam z 30 prednášok (v hodnote 297€)
  • Audio záznam z 30 prednášok (v hodnote 297€)
  • BONUS #1 - Ťahák 3 kroky od 30 expertov (v hodnote 97€)
  • BONUS #2 - Online kurz Elixír šťastného vzťahu (v hodnote 247€)
  • BONUS #3 - 365-dňový vzťahový kalendár (v hodnote 97€)
  • BONUS #4 - PDF 101 Tipov, ako si udržať partnera (v hodnote 47€)
  • BONUSY OD EXPERTOV (v hodnote ???€)
  • 14-dňová garancia vrátenia peňazí

Rozhovory tohto dňa sú dostupné už len: