Deň 1

Deň 2

Deň 3

Deň 4

Deň 5

Virtuálna konferencia ŠŤASTNÁ VO VZŤAHU

Čo by urobili TOP EXPERTI, aby boli opäť šťastní vo vzťahu (inak sa rozídu)?

Čo sa v rozhovore s Dušanom dozvieš? 

"Musím neskromne povedať, že môj rozhovor je nadupaný (smiech). Naozaj jednoducho sme prešli 3 kroky, ktoré vie použiť každý, komu trochu škrípe vzťah a chce sa vo vzťahoch pohnúť ďalej, a hlavne byť spokojný." 

Čo sa v rozhovore s Janette dozvieš?

"Chcem vás inšpirovať, že v mojom svete kladiem veľký dôraz na to byť šťastná sama so sebou, a potom s tým prísť do vzťahu. Alebo teda brať vzťah ako priestor, kde sa o sebe veľa naučíme. A ako sa aj cez malé drobné rituály o vzťah starať a zveľaďovať ho." 

Čo sa v rozhovore so Stáňou dozvieš? 

"V každej situácii môžeš byť buď obeť alebo tvorca. Bez ohľadu na to, či si spokojná alebo nespokojná v práci, vo vzťahu, v meste, v ktorom žiješ... Byť tvorca znamená hľadať riešenia a cesty v sebe, nespoliehať sa na to, že sa zmení partner, šéf (veci okolo nás). To je jedna z mnohých myšlienok, ktoré zazneli v rozhovore, a verím, že aj ďalšie budú pre teba rovnako prínosné."

Čo sa v rozhovore s M.E.G dozvieš? 

"Hlavná vec je: Buď šťastná sama so sebou. Naozaj každá žena, keď je sama so sebou šťastná, má v pohode život, má usporiadané myšlienky, vie, čo chce, tak skôr či neskôr toho svojho vysnívaného partnera stretne." 

Čo sa v rozhovore s Andrejom dozvieš? 

"Myslím si, že v našich životoch rastieme a dozvedáme sa o sebe skrz druhých ľudí. To, čo hovoria, aj o nás. Je to skvelá práca na seba-uvedomovanie a sebaspoznávanie. Že budete počúvať názory druhých. Verím, že niekoľko z týchto 30 ľudí povie veci, ktoré sa vás dotknú, ktoré vo vás zarezonujú. Odporúčam vám chytiť sa týchto vecí, ktoré s vami rezonujú."

Čo sa v rozhovore s Libušou dozvieš? 

"Všetko, čo sa vám deje, je odrazom vášho vnútra. Ak poviem všetko, myslím tým naozaj úplne všetko. Ak sa vám vonkajšia realita nepáči, je iba odrazom toho, ako to vy sama so sebou máte. Ak chcete dosiahnuť šťastný vzťah, musíte porozumieť najprv sama sebe. Ja som toho príkladom, že sa to dá..."

Chceš mať k týmto rozhovorom prístup už navždy?

Získaj neobmedzený prístup k video záznamom, audio nahrávkam, spracovaným poznámkam

  • Video záznam z 30 prednášok (v hodnote 297€)
  • Audio záznam z 30 prednášok (v hodnote 297€)
  • BONUS #1 - Ťahák 3 kroky od 30 expertov (v hodnote 97€)
  • BONUS #2 - Online kurz Elixír šťastného vzťahu (v hodnote 247€)
  • BONUS #3 - 365-dňový vzťahový kalendár (v hodnote 97€)
  • BONUS #4 - PDF 101 Tipov, ako si udržať partnera (v hodnote 47€)
  • BONUSY OD EXPERTOV (na nezaplatenie)
  • 14-dňová garancia vrátenia peňazí

Rozhovory tohto dňa sú dostupné už len: