Deň 1

Deň 2

Deň 3

Deň 4

Deň 5

Virtuálna konferencia ŠŤASTNÁ VO VZŤAHU

Čo by urobili TOP EXPERTI, aby boli opäť šťastní vo vzťahu (inak sa rozídu)?

Čo sa v rozhovore s Norou dozvieš? 

"Ako získať pohľad do duše seba, a aj do tej partnerovej? To je jedna z top vecí, o ktorých sme sa bavili na rozhovore. Myslím si, že vám to môže pomôcť veľmi prehĺbiť váš vzťah a znovu objaviť iskru.”

Čo sa v rozhovore s Danielom dozvieš? 

"Dozviete sa veľmi zaujímavé, užitočné, konkrétne návody, rady a tipy, ako si znova vylepšiť vzťah, ako ho znova nakopnúť, vďaka čomu ho nakopnúť, a ako využívať túto stratégiu preto, aby ste hlavne žili šťastnejší život."

Prečo by si si mala rozhovor s Katarínou pozrieť?

"Budem so ženami zdieľať 3 kľúčové kroky ku šťastnému vzťahu. Prvým krokom je vedomý prístup – ak ideš do vzťahu s tým, že v hĺbke srdca aj tak neveríš, že to dopadne dobre, tak to môžeš zabaliť hneď.
Osobne navrhujem prístup ísť do toho na 100 %, ísť do toho s vášňou, s celou svojou energiou a dať tomu celú svoju bytosť. Ak to nebude fungovať, tak si aspoň budeš môcť povedať, že si tomu dala maximum. Výsledok je priamo závislý od tvojho prístupu a od tvojho zámeru. Ak si naprogramuješ, že to bude fungovať, tak pokiaľ tvoj partner nie je idiot, a pokiaľ naozaj chce, aby to fungovalo, tak sa pravdepodobne spoločne dostanete k efektívnemu a úspešnému výsledku.“

Prečo by si si mala rozhovor s Luciou pozrieť? 

"Pretože to nevyhnutne potrebuješ (smiech). Nie je to len pre tie ženy, ktoré chcú vstúpiť do vzťahu, ale aj pre tie, ktoré vzťah majú a chcú, aby zostal krásny.
My sme hovorili o 3 veľmi praktických krokoch, ktoré urobiť na to, aby vzťah šťastný zostal. A ja tak cítim, že o tom nechcem hovoriť, pretože chcem, aby ste prišli a pozreli ste si ho, pretože ak to vytiahnem z kontextu, nebude to ono. Tie kroky sú vaša záchrana, niečo vďaka čomu váš vzťah šťastný zostane. Fakt apelujem, príďte lebo to naozaj potrebujeme – každá z nás."

Prečo by si si mala pozrieť rozhovor s Monikou? 

"Som presvedčená o tom, že každý kto sa nasťahuje do svojho tela, tak tam dokáže objaviť istý pocit šťastia a spokojnosti, a práve v tom, keď sa do toho tak ponorí, tak sa dokáže deliť aj so svojím partnerom o šťastie a spokojnosť. Takže, chcem pozvať na rozhovor hlavne tie osoby, ktoré uvažujú v týchto intenciách, že nie len partner mi dá to šťastie a on je ten zodpovedný za spokojnosť, ale ako sa pozrieť, že ja si mám dopriať šťastie a spokojnosť, aby som sa mohla o to podeliť."

Prečo by si si mala rozhovor s Helenou pozrieť? 

"Nie je to iba o biznise, ale hlavne o tých vzťahoch. Pochopila som za tie roky a aj počas toho, ako pracujem s ľuďmi, že je to o tom nehrať sa na niečo špeciálne. Je to o tom byť sama sebou.
Ak chceš byť Ženou snov, tak potrebuješ prijať seba a milovať seba takú, aká si. Potom sa ti otvoria všetky ďalšie možnosti, všetky ďalšie kanále, prídu správni ľudia, správni chlapi, správne nastavenia, ale je to o tom dovoliť si. Častokrát sme zahltení sociálnymi sieťami, médiami a všetkým, že si to nedovoľujeme a schádzame z cesty. Hráme sa na niečo, čo nie sme. Takže aj o tomto bude rozhovor, ako aj o ďalších čerešničkách."

Chceš mať k týmto rozhovorom prístup už navždy?

Získaj neobmedzený prístup k video záznamom, audio nahrávkam, spracovaným poznámkam

  • Video záznam z 30 prednášok (v hodnote 297€)
  • Audio záznam z 30 prednášok (v hodnote 297€)
  • BONUS #1 - Ťahák 3 kroky od 30 expertov (v hodnote 97€)
  • BONUS #2 - Online kurz Elixír šťastného vzťahu (v hodnote 247€)
  • BONUS #3 - 365-dňový vzťahový kalendár (v hodnote 97€)
  • BONUS #4 - PDF 101 Tipov, ako si udržať partnera (v hodnote 47€)
  • BONUSY OD EXPERTOV (na nezaplatenie)
  • 14-dňová garancia vrátenia peňazí

Rozhovory tohto dňa sú dostupné už len: