Na koho sa na Virtuálnej konferencii môžeš tešiť?

Denisa Říha Palečková

Je najúspešnejšia lektorka v oblasti partnerstiev v Českej republike. Prináša úplne nový pohľad na intimitu a metódy, ako túto oblasť využiť pre zdravie, šťastie, partnerský život a osobný rozvoj. Vďaka jej kurzom, prednáškam a článkom pomohla od roku 2002 už tisícom ľudí k radostnejšiemu a naplnenému životu. Vedie semináre pre ženy, ktoré im pomáhajú prebudiť lásku v sebe a k sebe, viesť šťastný a harmonický život a prežívať radosť a rozkoš cez vlastné telo. Párom ukazuje, ako naplniť vzťah láskou a vášňou a byť zamilovaný aj po 20 rokoch.

www.denisapaleckova.cz

Prečo by si si mala rozhovor s Denisou pozrieť? 
"Ja si myslím, že je veľmi dôležité uvedomenie, že málokto z nás vyrástol v prostredí, keď si povedal - wau, tak ako sa majú moji rodičia radi a aký majú vzťah, tak isto by som to chcela mať so svojím manželom. To znamená, že sme nemali dobré modely. Vzťahy sa však môžeme naučiť.  Či už sme v kríze, alebo zažívame krásny vzťah, stále je priestor na rozvíjanie. Mali by sme vzťahom venovať  veľkú pozornosť, pretože to, čo nás vo výsledku robí šťastnými, sú práve vzťahy." 

Andy Winson

Je medzinárodne uznávaný transformačný líder a jednotka na domácom trhu. Je tvorcom najširšej rady profesionálnych transformačných tréningov pod značkou Akadémia Andyho Winsona, prostredníctvom ktorých vedie ľudí autentickou premenou k osobnej, vzťahovej či finančnej prosperite. Za  viac ako 25 rokov pôsobenia ako tréner,  mentor a motivátor v oblasti vzdelávania a ľudského potenciálu pomohol vyše 570 000  klientom cez osobné konzultácie, semináre, online kurzy, vysielania, publikácie či prednášanie na pôdach významných konferencií. Jeho live, ale aj online tréningy na  Slovensku a v Českej republike navštevujú tisícky klientov z rôznych segmentov a odvetví od bežných ľudí až po vrcholových manažérov a podnikateľov v cieľovej skupine od 16 do 80 rokov všetkých vzdelanostných skupín.

www.andywinson.com

Prečo by si si mala pozrieť rozhovor s Andym? 
"Nevedomky, na základe toho, ako sme boli vychovávaní, si nechtiac ničíme svoje vlastné vzťahy. Ja som hovoril o 7 konkrétnych veciach, ktoré keď aplikujete do svojho vlastného života, tak váš vzťah sa vie zo dňa na deň úplne rozžhaviť a nabrať nový smer, aj keď teraz možno škrípe a nevidíte inú cestu, iba cestu rozchodu. A hlavne, dostanete do neho úplne novú vášeň!"

Míša Měřínská

Je autorkou knihy o vedomej ženskej kráse s názvom Magicky ženská, ktorú čítalo už viac ako 18 000 žien a je autorkou rovnomenného projektu. Už viac ako 15 rokov pracuje so ženami a ukazuje im cesty, ako podporiť prirodzenú krásu a ženskosť. Pomáha ženám cítiť sa sebaisto, páčiť sa sami sebe a dopriať si starostlivosť o seba aj v každodennom zhone. Hovorí, že krása každej ženy začína v jej hlave a že čas pre seba je o prioritách, o láske a úcte samej k sebe. Sprevádza ženy intenzívnymi online kurzmi a pomáha im meniť pozitívne návyky v starostlivosti o seba v motivačnom online Klube Magicky ženská. Je šťastne vydatá za úžasného muža a je mamičkou dvoch malých chlapcov - Oliver a Adrian. 

www.magickyzenska.cz

Prečo by si si mala rozhovor s Míšou pozrieť? 
"Milé ženy, tento rozhovor bude veľmi úprimný a otvorený. Zdieľala som v ňom to, čo sa mi nepodarilo v mojom minulom vzťahu. A veľmi reálne som popísala 3 kroky, ktoré by som urobila ROZHODNE inak, aby som bola vo vzťahu šťastná." 

Dušan Kadlec

Zakladateľ projektu Motivation-Man a autor dvoch inšpiratívnych bestsellerov, knihy 100 Spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život a knihy Zo dňa ku hviezdam, ktoré si našli domov už u viac ako 50 000 spokojných čitateľov.

www.motivation-man.sk

Čo sa v rozhovore s Dušanom dozvieš? 
"Musím neskromne povedať, že môj rozhovor je nadupaný (smiech). Naozaj jednoducho sme prešli 3 kroky, ktoré vie použiť každý, komu trochu škrípe vzťah a chce sa vo vzťahoch pohnúť ďalej, a hlavne byť spokojný." 

Nora Šulíková

Je certifikovaná transformačná koučka. Pomáha ženám, ktoré zažili toxický vzťah, rozchod, či rozvod, zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu, prebudiť svoju seba-hodnotu a znovu-objaviť lásku. Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 9 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a je zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie SAMA SEBOU.

www.zasluzimsilasku.sk

Čo sa v rozhovore s Norou dozvieš? 
"Ako získať pohľad do duše seba, a aj do tej partnerovej? To je jedna z top vecí, o ktorých sme sa bavili na rozhovore. Myslím si, že vám to môže pomôcť veľmi prehĺbiť váš vzťah a znovu objaviť iskru.”

Lívia Danningerová

Vzťahová numerologička a lektorka. Vykonala stovky numerologických konzultácií a v oblasti numerológie ľudí aj s nadšením vzdeláva, prednáša a píše. Články o nej a jej práci sa objavili vo viacerých časopisoch a online magazínoch. Je autorkou vzdelávacieho on-line programu Kompas partnerského vzťahu, prostredníctvom ktorého pomáha ženám získať nadhľad nad svojím životom a partnerskými vzťahmi. Je šťastne vydatá, s mužom sú spolu 16 rokov a majú 2 deti.

https://liviadanningerova.sk/

Čo sa v rozhovore s Líviou dozvieš? 
"Určite by som si tento náš rozhovor pozrela, pretože sa dozviete, že niektorí partneri sa hodia ku sebe lepšie. S niektorými sme kompatibilnejší a s niektorými to ide lepšie. Niekedy, keď to nejde vo vzťahu úplne podľa vašich predstáv, to nie je vaša chyba, ale môže to byť aj preto, že podľa numerológie nie ste k sebe kompatibilní. To sa dozviete v rozhovore."

Stanka Sobolová

Terapeut Duše, autorka a lektorka, mama, manželka, podnikavá žena a tvorkyňa. Sprevádza ľudí na ceste k ich šťastnejšiemu životu a pomáha im pri rozvíjaní ich potenciálu. Pracuje s klientmi individuálne formou terapií a mentoringu, ale aj v skupinkách v prostredí vedomých firiem, na rôznych seminároch, workshopoch a v online kurzoch. Je zakladateľkou firmy Šťastná žena a spoluautorkou obľúbeného diára Srdce ženy. 

www.stankasobolova.sk

Čo sa v rozhovore so Stankou dozvieš? 
"Hoci sme sa bavili o rôznych zaujímavých a pokročilých technikách, tak sme si povedali, že je oveľa dôležitejšie zamerať sa na svoje city, na dôveru v svoje srdce a na to, aby sme sledovali našu prirodzenosť vo vzťahu. Dôležité je aj, čomu veríme  a kam tečie naša energia. Čím vlastne zalievame tú záhradku nášho vzťahu?"  

Natália Grünwald

Biznis mentorka, matka dvoch detí, žena šťastná vo vzťahu sama so sebou. Pomáha ženám nájsť svoju pravú hodnotu, ktorá im pomáha taktiež v podnikaní. Podľa nej až 90 % nášho úspechu závisí od toho, kým sme vo svojom vnútri. A preto je veľmi dôležité pracovať na svojej identite, aby sme sa mohli ukázať svetu v pravej sile a predávať ako bláznivé.

www.nataliagruenwald.sk/

Prečo by si si mala rozhovor s Natáliou pozrieť? 
"Lipnutie. To je presne to, čo som ja robila celý život. Hľadala som druhú osobu, ktorá by ma urobila šťastnou. Nakoniec som tú osobu našla sama v sebe. Tá jediná, ktorá ma môže spraviť šťastnou, som ja. To následne vyžarujem, vychádza to z mojej identity, a takých ľudí k sebe priťahujem. Pritiahnem si takého muža, ktorý ma berie takú, aká som, s tým všetkým čo ponúkam. A nebudem mať strach, že keď nebudem hentaká, tak ma opustí a nebude ma milovať. " 

Alexandra John

Autorka knihy Sama sobě šéfem, spoluzakladateľka medzinárodnej poradenskej firmy a spoluzakladateľka Institutu mimořádného celistvého vývoje. Vyštudovala MBA, Leadership, čo zúžitkovala v jej poradenskej praxi.

www.alexandrajohn.cz

Čo v rozhovore s Alexandrou dozvieš? 
"Toto je prvá konferencia, na ktorej hovorím o mojich vzťahoch (doteraz som sa súkromným veciam úspešne vyhýbala). Dozvieš sa aj: Prečo byť k sebe úprimná? A prečo si myslím, že nie je dobré "lepiť" vzťahy kabelkami, topánkami, dovolenkami a inými materiálnymi vecami?" 

Sláva Černý

Stojí za projektom Dovychovat. Pomáha šíriť myšlienku, že prístup k výchove chlapcov je iný ako k výchove dievčat. Zároveň pomáha mužom, aby psychicky nadobudli silu a boli oporou pre svoje ženy a deti. Je ženatý a podieľa sa na výchove 2 dievčat (7 a 9 rokov).

 https://www.dovychovat.cz/

Čo sa v rozhovore so Slávom dozvieš? 
"Keď to vezmem zo svojho pohľadu a chcem, aby bola moja žena vo vzťahu šťastná, tak ja chcem vedieť, čo moju ženu trápi. Preto dámy, pokiaľ máte nejakú myšlienku, niečo vás trápi, nehovorte to vašim kamoškám. Povedzte to vášmu mužovi, aby vedel čo vás trápi, aby vedel že to môže zmeniť a že to má zmeniť..."

Zlata Hnátová

Pracuje na Českej pošte v obchodnom tíme, so svojím mužom má projekt Vztah jako obchod, kde prenáša techniky z obchodu do vzťahu, ďalej má projekt Ženy ve spojeni a Boží božská partnerka, ktoré sú zamerané na podporu a vzdelávanie žien, píše blog a točí videá o zdravom životnom štýle a v neposlednom rade robí taroto-koučing pre nadhľad a pomocnú ruku nad témami, kde ľudia dlho tápu a nevedia si dať rady.

www.zlatahnatova.cz

Čo sa v rozhovore so Zlatou Dozvieš?
"Chcem pozvať všetky ženy, aby si pozreli rozhovor, a nielen tento, ale celú konferenciu, pretože sa dozviete kľúčové informácie pre váš vzťah, čo robiť, aby ste vo vzťahu boli spokojné, šťastné, a žiarivé. Takže vás srdečne pozývam." 

Daniela Rau

Je medzinárodne certifikovaná koučka NLP Practitioner a NLP Master, E-žena roka 2014 a okrem toho autorka a aj vydavateľka 7 knižných Bestsellerov. Jej kniha získala v Panta Rhei Awards titul Kniha roka 2019. Ďalšia kniha bola viac ako 800 dní v rebríčku TOP 100 najpredávanejších kníh na Martinuse. Okrem toho je normálna žena, manželka, dcéra, mama, kamarátka a podnikateľka, ktorá si plní svoje sny a svojím životom inšpiruje aj druhých. Jej mottom je: Učím to, čo žijem. Už viac ako 20 rokov je šťastne vydatá.

www.danielarau.sk

Čo sa v rozhovore s Danielou dozvieš?
"Ja som sama prekvapená, čo všetko sme stihli povedať za týchto pár minút. Prezradili sme fakt aj pikošky, ktoré ani ľudia, čo nás sledujú, nevedia, takže doporučujem pozerať. 
Jedna z mojich tém je Pohár. Pohár môže byť plný alebo prázdny. Je to náš vnútorný pohár spokojnosti a životnej naplnenosti. Je len na nás, či ho máme plný alebo nie. ALE iba ak ho máme plný, tak z neho vieme nalievať aj ďalším osobám vo svojom živote. Ak ho máme prázdny, nevieme z neho naliať. Takže je na našej vlastnej zodpovednosti udržiavať tento pohár plný, aby sme mohli robiť ďalších ľudí šťastnými..."

Zuzzi Husárová

Začala pracovať ako mentor pre ministra cestovného ruchu v Peru v roku 2013 a to ju inšpirovalo k založeniu firmy Mind Academy. Vedie ženy na ich ceste k prosperujúcemu on-line podnikaniu v ženskej energii, všetko v ľahkosti a radosti. Tieto programy absolvovalo viac ako 3456 žien naživo a viac ako 10 235 online. On-line business Mentorský program Božské podnikanie učí ženy, ako byť sebavedomá v podnikaní, vedieť sa predať, nebáť sa byť videná a byť magnetom na klientov. Jej práca bola odprezentovaná v ČR i v zahraničných médiách ako ČT 1 Sama doma,  Dobré ráno, TV Canarias, Tv Azteca nebo Radio Cancun.

www.mindacademy.cz

Čo sa v rozhovore so Zuzzi dozvieš?
"Dozviete sa 3 dôležité kroky, ako byť šťastná vo vzťahu, alebo sa v pokoji, vedome a šťastne rozísť. Jedna z vecí, o ktorých hovorím, je, že ja som práve krásne vedome ukončila vzťah a bola to pre mňa lekcia, ktorú môžem posúvať ďalej vám ženám."

Evka Petrovičová

Špecialistka na redukciu hmotnosti pre ženy a zakladateľka značky SUPERLADY, ktorá je postavená na troch pilieroch: myslenie, strava a pohyb. Jej poslaním je učiť ženy ako schudnúť bez jojo efektu, aby dosiahli svoju vysnívanú a vytúženú postavu. A nielen to!  Ale, aby aj každá žena pracovala na sebe nielen po tej fyzickej stránke, ale aj mentálnej. Evka buduje unikátny spôsob chudnutia, motivácie, podpory a osobného rastu pre ženy, ktorý už teraz pomáha stovkám žien.

www.superlady.sk

Čo sa v rozhovore s Evkou dozvieš?
"Takú pikošku, čo som hovorila, a chcem povedať aj teraz: Základ toho, aby bola žena šťastná vo vzťahu, je aby bola šťastná sama so sebou. To proste inak nefunguje. Dať samú seba na prvé miesto a dať sama sebe lásku. To znamená mať samú seba rada presne taká, aká som. Prijať svoje telo, akceptovať svoje telo. A potom na sebe pracovať. A čo je úplne úžasné? Začne sa meniť všetko. Začneš seba zdvíhať z nízkych vibrácií na vyššie a zrazu vidíš nové okolnosti, nové príležitosti, stretneš nových ľudí, partnera... Dokonca aj ten aktuálny bude nejaký iný (smiech). Takže odporúčam sledovať."

Moni Čejková

Moni je (ne)obyčajná žena z malého mesta, ktorá si vybudovala svoje slobodné podnikanie doslova z pláže z Egypta. Napriek množstvu strachov dokázala nemožné a dnes predáva know how, ako si transformovať svoj život, nech už sú vaše ciele akékoľvek. Nezáleží totiž na tom, aké karty vám boli do života dané, ale ako s nimi budete hrať. Podnikateľské zámery ju nasmerovali do osobného rozvoja a stala sa z nej mentorka vnútorného bohatstva.

www.monicejkova.cz

Čo sa v rozhovore s Moni dozvieš?

  • Ako si nastaviť svoju myseľ na bohatstvo a hojnosť v každej oblasti života
  • Čo urobila a aké kroky podnikla, aby sa z nej stala podnikateľka z egyptskej pláže
  • Čo odporúča urobiť, pri nepríjemnom pocite, že musíme za niečo platiť a minúť peniaze

 

Stanislav Ličko

Zakladateľ projektu novymuz.sk a autor bestselleru Ako ju pochopiť. Otec 2 synov, manžel vo viac ako 11-ročnom vzťahu a sprievodca ľudí na ceste k pravdivejším a radostnejším partnerským vzťahom.

www.pravdaomuzoch.sk

Čo sa v rozhovore so Stanom dozvieš?
"Na záver rozhovoru som zdieľal odkaz pre ženy - aby k mužom nepristupovali z role matky. Aby ho hlavne nekritizovali, nemanipulovali, nezdúvali sa, nekričali, ale hovorili úprimne o svojom prežívaní. Zdieľal som veci, ktoré mi pomohli prekonať dve krízy v mojom manželstve."

Kamila Hermanová 

Autorka projektu Jako Fénix, projektu zameraného na riešenie toxických vzťahov s narcistickými manipulátormi a autorkou úspešného online tréningu anti-manipulatívnej sebaobrany ZÁCHRANNÝ KRUH. Témou patologickej manipulácie a narcistických manipulátorov sa systematicky zaoberá už 21 rokov. Za ten čas pomohla nielen sama sebe, ale hlavne vyvinula komplexný a praxou overený systém, ako sa nielen vymaniť z područia narcistického manipulátora, ale vyjsť z tejto skúsenosti navyše silnejší a sebaistejší ako kedy predtým a nespadnúť do podobnej situácie znova. Pomohla stovkám ľudí vymaniť sa z falošnej reality narcistického zovretia a vykročiť do reálneho sveta s úplne novým pohľadom a odvahou.

www.jakofenix.cz

Čo sa v rozhovore s Kamilou dozvieš?
"Pokiaľ ide o vzťahy, tak väčšina z nás si praje, aby sme boli v krásnom vzťahu, aby bol vzťah plný lásky a porozumenia. Avšak pokiaľ vám tam niečo nefunguje a môžete sa ukomunikovať k smrti a vám sa zdá, že sa nič nemení a nič sa nedeje, aj keď do vzťahu dávate viac a viac a viac, tak sa pozrite na moje video, či náhodou svoje úsilie nesypete do čiernej diery...." 

Janette Šimková

Životná a vzťahová koučka, s 12-ročnou privátnou praxou. Autorka troch kníh. 15 rokov vydatá.

 www.lifekoucing.sk

Čo sa v rozhovore s Janette dozvieš?
"Chcem vás inšpirovať, že v mojom svete kladiem veľký dôraz na to byť šťastná sama so sebou, a potom s tým prísť do vzťahu. Alebo teda brať vzťah ako priestor, kde sa o sebe veľa naučíme. A ako sa aj cez malé drobné rituály o vzťah starať a zveľaďovať ho." 

Stáňa Stiborová

Expertka na online podnikanie a online marketing. Svoje podnikanie môže vďaka internetu robiť odkiaľkoľvek na svete. Z pláže, chaty alebo obľúbenej kaviarne. A práve táto myšlienka stojí za jej projektom Podnikání z pláže. Vo svojej knihe aj obľúbených online kurzoch učí ľudí, ako môžu svoje skúsenosti vložiť do digitálnych produktov a dáva funkčné návody pre online podnikanie. Na svojich sociálnych sieťach inšpiruje k tomu, ako žiť príbeh, ktorý stojí za to rozprávať. Zároveň je mama štyroch detí a vášnivá cestovateľka.

 www.podnikanizplaze.cz

Čo sa v rozhovore so Stáňou dozvieš? 
"V každej situácii môžeš byť buď obeť alebo tvorca. Bez ohľadu na to, či si spokojná alebo nespokojná v práci, vo vzťahu, v meste, v ktorom žiješ... Byť tvorca znamená hľadať riešenia a cesty v sebe, nespoliehať sa na to, že sa zmení partner, šéf (veci okolo nás). To je jedna z mnohých myšlienok, ktoré zazneli v rozhovore, a verím, že aj ďalšie budú pre teba rovnako prínosné."

M.E.G. Mašková

Influencerka, blogerka, spisovateľka a autorka 2 kníh, filantropka a riaditeľka nadácie M.E.G CHARITY a rentierka v oblasti nehnuteľností.

IG: @m.e.g_maskova

Čo sa v rozhovore s M.E.G dozvieš? 
"Hlavná vec je: Buď šťastná sama so sebou. Naozaj každá žena, keď je sama so sebou šťastná, má v pohode život, má usporiadané myšlienky, vie, čo chce, tak skôr či neskôr toho svojho vysnívaného partnera stretne." 

Andrej Mažáry

Mentor a tréner v zameraní na seba-spoznávanie, komunikáciu a spoluprácu. Mentor Michalovho programu CH2.0 MASTER. Líder rečníckych klubov Toastmasters na Slovensku. Tvrdí, že najväčší cieľ osobnostného rastu v živote je VNÚTORNÁ SLOBODA. K nej majú smerovať všetky cesty práce na sebe. Verí, že seba-poznaním a komunikačne intímnymi vzťahmi skvalitňujeme spoločnosť, v ktorej žijeme. Preto mentoruje ľudí v seba-poznaní a pomáha vytvárať komunity uvedomelých a slobodných ľudí. Tým spoločne tvoríme silnú spoločnosť (krajinu), plnú ľudí, ktorí vedia kto sú a čo chcú.

FB: Andrej Mažáry 

Čo sa v rozhovore s Andrejom dozvieš? 
"Myslím si, že v našich životoch rastieme a dozvedáme sa o sebe skrz druhých ľudí. To, čo hovoria, aj o nás. Je to skvelá práca na seba-uvedomovanie a sebaspoznávanie. Že budete počúvať názory druhých. Verím, že niekoľko z týchto 30 ľudí povie veci, ktoré sa vás dotknú, ktoré vo vás zarezonujú. Odporúčam vám chytiť sa týchto vecí, ktoré s vami rezonujú."

Libuša Klamová

Je terapeutka duše. Sprevádza ľudí na ceste k pochopeniu a rozuzleniu rôznych životných situácií, k porozumeniu v partnerských a rodinných vzťahoch, ako aj vo vzťahu k sebe samému. Pomáha nájsť a odblokovať rôzne vnútorné bloky, obmedzujúce presvedčenia, potlačené emócie, ktoré výrazne limitujú náš život. Techniky, ktoré používa, sú regresná terapia a SRT terapia - čistenie energií a programov pomocou kyvadla.

www.atelierpredusu.sk

Čo sa v rozhovore s Libušou dozvieš? 
"Všetko, čo sa vám deje, je odrazom vášho vnútra. Ak poviem všetko, myslím tým naozaj úplne všetko. Ak sa vám vonkajšia realita nepáči, je iba odrazom toho, ako to vy sama so sebou máte. Ak chcete dosiahnuť šťastný vzťah, musíte porozumieť najprv sama sebe. Ja som toho príkladom, že sa to dá..."

Daniel Diamant

Life-style coach & expert NLP. Autor a tvorca motivačno-vzdelávacieho on-line kurzu Generátor Úspěchu a živých mentálnych tréningov.

http://www.diamantdaniel.com

Čo sa v rozhovore s Danielom dozvieš? 
"Dozviete sa veľmi zaujímavé, užitočné, konkrétne návody, rady a tipy, ako si znova vylepšiť vzťah, ako ho znova nakopnúť, vďaka čomu ho nakopnúť, a ako využívať túto stratégiu preto, aby ste hlavne žili šťastnejší život."

Lucia Klapáčová

Expertka na vzťahy, disciplínu a odvahu. Žena s bohatou kariérou v mužskom svete, ktorá učí silné a úspešné ženy nájsť a žiť krásne vzťahy a lásku.

www.luciaklapacova.sk

Prečo by si si mala rozhovor s Luciou pozrieť? 
"Pretože to nevyhnutne potrebuješ (smiech). Nie je to len pre tie ženy, ktoré chcú vstúpiť do vzťahu, ale aj pre tie, ktoré vzťah majú a chcú, aby zostal krásny.
My sme hovorili o 3 veľmi praktických krokoch, ktoré urobiť na to, aby vzťah šťastný zostal. A ja tak cítim, že o tom nechcem hovoriť, pretože chcem, aby ste prišli a pozreli ste si ho, pretože ak to vytiahnem z kontextu, nebude to ono. Tie kroky sú vaša záchrana, niečo vďaka čomu váš vzťah šťastný zostane. Fakt apelujem, príďte lebo to naozaj potrebujeme – každá z nás."

Katarína Hawken

Šťastne vydatá Slovenka Katarína Němcová je jednou z najlepších európskych matchmakerov (dohadzovačov) a vzťahových konzultantov. Jej medzinárodná zoznamovacia a sebarozvojová agentúra Find L’Amour, ktorá má v databáze ľudí 60 rôznych národností, bola v roku 2015 označená za jednotku na českom a slovenskom trhu. Katarína už sedem rokov úspešne pomáha ľuďom z Európy i zo zámoria otvoriť sa láske, nájsť svoju spriaznenú dušu, zlepšiť si svoje partnerské zručnosti a vedome sa rozvíjať vo vzťahu. Okrem privátneho hľadania vhodného partnera na mieru, poskytuje konzultácie a terapie v oblasti sebarozvoja a vzťahov. Spoločne so svojím manželom Johnom Hawkenom tiež organizuje večerné a víkendové zoznamovacie akcie, tantrické svadby a retreaty v zahraničí.

www.katarinahawkenmatchmaking.com

Prečo by si si mala rozhovor s Katerínou pozrieť?
"Budem so ženami zdieľať 3 kľúčové kroky ku šťastnému vzťahu. Prvým krokom je vedomý prístup – ak ideš do vzťahu s tým, že v hĺbke srdca aj tak neveríš, že to dopadne dobre, tak to môžeš zabaliť hneď.
Osobne navrhujem prístup ísť do toho na 100 %, ísť do toho s vášňou, s celou svojou energiou a dať tomu celú svoju bytosť. Ak to nebude fungovať, tak si aspoň budeš môcť povedať, že si tomu dala maximum. Výsledok je priamo závislý od tvojho prístupu a od tvojho zámeru. Ak si naprogramuješ, že to bude fungovať, tak pokiaľ tvoj partner nie je idiot, a pokiaľ naozaj chce, aby to fungovalo, tak sa pravdepodobne spoločne dostanete k efektívnemu a úspešnému výsledku.“

Monika Stehlíková

Odborníčka na reč tela a vedomú prácu s pohybom, psychologička a tanečná pohybová psychoterapeutka, ktorá pomáha ľuďom nasťahovať sa do tela, aby sa následne stalo ich zdrojom podpory, sebaistoty a múdrosti. Vedie online programy zamerané na prijatie tela, zvládanie stresu, rozvíjanie charizmy a šarmu a zastavenie manipulácií.

www.tajomstvorecitela.sk

Prečo by si si mala pozrieť rozhovor s Monikou? 
"Som presvedčená o tom, že každý kto sa nasťahuje do svojho tela, tak tam dokáže objaviť istý pocit šťastia a spokojnosti, a práve v tom, keď sa do toho tak ponorí, tak sa dokáže deliť aj so svojím partnerom o šťastie a spokojnosť. Takže, chcem pozvať na rozhovor hlavne tie osoby, ktoré uvažujú v týchto intenciách, že nie len partner mi dá to šťastie a on je ten zodpovedný za spokojnosť, ale ako sa pozrieť, že ja si mám dopriať šťastie a spokojnosť, aby som sa mohla o to podeliť."

Nikoleta Staska

Autorka knihy 21 krokov k láske. Podnikateľka v oblasti eventov a marketingu. Venuje sa poradenstvu zdravého životného štýlu a nájdeniu harmónie v živote. Dvojičky, muž, zajac, mačka, slimáky. Žijú priamo v lese.

 www.21krokov.sk

Čo sa v rozhovore s Nikoletou dozvieš? 
"Aj keď možno vzťah nevyzerá dobre, je pár riešení, ako sa to môže zlepšiť. Poviem vám aj moju osobnú skúsenosť, že moje vzťahy neboli úplne dobré a dokonca ani vzťah s mojím manželom nezačal úplne najlepšie. Pár rokov to bola veľká bieda. Prezradím, prečo sa náš vzťah zmenil." 

Mari Lomnická 

Spokojná vo vzťahu, lektorka, inštruktorka pohybu a sprievodkyňa láskavého prístupu k spoznávaniu vlastného tela v pohybe. Cez vlastnú metodiku Osem esencií rovnováhy a projekt Žena v pohybe učí, ako si vypestovať zdravý a pevný vzťah k vlastnému telu a vytvárať si v živote rovnováhu. Spolupracuje na projekte Univerzita vedomého života, kde sa zameriava na rozvoj osobnosti cez 4 úrovne vnímania – fyzické telo, emočné telo, mentálne telo a duchovné telo. Je tiež spolutvorcom slovenského projektu Tancúchy – hravé balančné podložky, ktorý rovnako podporuje vytváranie rovnováhy v živote cez prácu s vlastným telom.

www.zenavpohybe.sk

Čo sa v rozhovore s Mari dozvieš? 
"Prezradím ti, ako si vzťah budovať od seba samej, čo môžeš spraviť sama pre seba a akým spôsobom sa pohnúť, aby si vzťah zachránila, alebo dokázala posunúť na ďalšiu rovinu, respektíve ho rozvíjala ďalej."

 

Silvia Vargová

Spoluzakladateľka projektu Nefér Výhoda. Svetom podnikania kráča už 9 rokov. Začínala v gastro odvetví, kde aj napriek tomu, že sa jej podarilo dosiahnuť extrémne dobré výsledky za krátky čas, mala pocit, že toto nie je cesta, ktorou chce ďalej kráčať. A tak sa rozhodla po 8 rokoch podnikania urobiť rozhodnutie, odpredať svoje "podnikateľské dieťa" a kráčať cestou vnútorného naplnenia. Dnes pomáha ľuďom objaviť ich potenciál a uspieť vo svete moderného podnikania.

 www.silviavargova.sk

Prečo by si si mala rozhovor so Silviou pozrieť? 
“Ja som v prvom rade vďačná, že také niečo sa koná, pretože ja keď som mala potrebu rozvíjať sa, nemala som dosť informácií a možností, sa posunúť. Páči sa mi vízia pomoci pre ženy, aj pre tie, ktoré sú šťastné vo vzťahu, aby sa pripravili. Zároveň sa mi páči, že sa takto nerozvíjajú len vzťahovo, ale aj osobnostne.”

Helena Kohútová

Úspešná podnikateľka, mentorka, kráľovná MLM, ktorá už ako 20-ročná zarobila prvý milión a vytvorila sieť 200 000 užívateľov v 15 krajinách. Dnes učí ženy, ako uspieť v MLM rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a žiť život svojich snov!

www.helenakohutova.com

Prečo by si si mala rozhovor s Helenou pozrieť? 
"Nie je to iba o biznise, ale hlavne o tých vzťahoch. Pochopila som za tie roky a aj počas toho, ako pracujem s ľuďmi, že je to o tom nehrať sa na niečo špeciálne. Je to o tom byť sama sebou.
Ak chceš byť Ženou snov, tak potrebuješ prijať seba a milovať seba takú, aká si. Potom sa ti otvoria všetky ďalšie možnosti, všetky ďalšie kanále, prídu správni ľudia, správni chlapi, správne nastavenia, ale je to o tom dovoliť si. Častokrát sme zahltení sociálnymi sieťami, médiami a všetkým, že si to nedovoľujeme a schádzame z cesty. Hráme sa na niečo, čo nie sme. Takže aj o tomto bude rozhovor, ako aj o ďalších čerešničkách."